HP Zbook Studio G3 XEON M1000 UHD 32GB 512PCIe

Nowy produkt

» Intel XEON E3 1505M v5
» Technologia Hyper-Threading
» Pamięć operacyjna 32GB DDR4
» NVIDIA Quadro M1000M 4GB
» Dysk SSD 512GB PCIe
» Błyszcząca matryca UHD

Więcej szczegółów

Zobacz więcej szczegółów

11 981,96 zł brutto

Masz 14 dni na zwrot towaru

0035.jpg

HP Zbook Studio G3

HP Zbook Studio G3 to komputer stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Łączy w sobie mobilność, efektywność i najlepsze komponenty, dzięki czemu Twoja praca będzie wydajna jak nigdy wcześniej. Dbałość o szczegóły wykonania i design - to cechuje Zbooka. 


 komputer gotowe.png

Laptop posiada błyszczącą matrycę HD o rozmiarze 14" i maksymalnej rozdzielczości 1366x768 pikseli

 

ikona%20cpu.png

Mobilne stacje robocze z procesorami rodziny Intel Xeon E3 zapewniają kreatywność i współpracę w dowolnych miejscach. Naprawdę wydajna mobilna stacja robocza do obsługi najbardziej wymagających zadań skraca czas przestojów i zmniejsza liczbę problemów z infrastrukturą IT. Mobilne stacje robocze z procesorami Intel Xeon gwarantują wysoką niezawodność, wbudowane funkcje zabezpieczeń i możliwości zdalnego zarządzania. Każda firma, niezależnie od wielkości musi sprostać wymaganiom dynamiki rynku, rosnącym oczekiwaniom klientów oraz rosnącej lawinowo liczbie aplikacji i danych. Obsługa klientów i w ostateczności wzrost obrotów wymaga od firmy wykazywania się kreatywnością. Zwiększona przepustowość I/O i udoskonalone funkcje zwiększają szybkość i produktywność dzięki nowym technologiom, które przyspieszyły przesyłanie danych i podwoiły liczbę linii PCIe. 

 
grafa.png
W laptopie wykorzystano profesjonalną kartę graficzną NVIDIA Quadro M1000M. HP Zbook wraz z procesorem i7 świetnie spisuje się w środowiskach programów projektowych typu CAD. Oczywiście pozwala również na granie w popularne gry jak np. BattleField, z niesamowitymi efektami. Dzięki obsłudze DirectX 11 oraz Shader Model 5.0 możesz grać z dużą szczegółowością detali w jakości HD, oglądać filmy w rozdzielczości Full HD. Dysponuj dużą wydajnością przy długim czasie korzystania z baterii, udoskonalaj i udostępniaj swoje zdjęcia poświęcając na to o połowę mniej czasu, wykorzystując programy do obróbki graficznej. Szybka praca i wysoka wydajność jest w zasięgu ręki 
 
pamięć ram.png

W laptopie zamontowano nowoczesną pamięć RAM DDR4 o pojemności aż 32 GB. Pozwala to na swobodną pracę i rozrywkę. Posiadacz tego laptopa będzie płynnie pracował w programach, także graficznych, dokonywał obliczeń czy oddawał się rozrywkom w multimedialnym świecie gier. Szybkie pamięci DDR4 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu, wydłużając czas działania akumulatora oraz szybkość działania sprzętu. 

 

dysk.png
 

NVM Express (NVMe lub Non-Volatile Memory Host Controller Interface Specification) jest zoptymalizowanym interfejsem magistrali PCIe dla dysków SSD podłączanych przez interfejs PCI Express. Specyfikacja sama w sobie nie jest ograniczona jedynie dla dysków SSD, lecz jest generalnie przeznaczona dla pamięci nieulotnej (trwałej). NVM Express został zaprojektowany od podstaw, wykorzystując niską latencję i wewnętrzną równoległość urządzeń magazynujących dane opartych na pamięci flash, co odzwierciedla równoległość współczesnych procesorów, platform i aplikacji. Interfejs pozwala warstwie sprzętowej i software'owej hosta na pełne wykorzystanie równoległości, którą charakteryzują się nowoczesne pamięci SSD. W rezultacie, NVMe zmniejsza obciążenie I/O i przynosi wiele usprawnień wydajności w porównaniu do poprzednich logicznych interfejsów urządzeń, takich jak wykorzystanie wielu długich kolejek poleceń i ograniczenie latencji. Urządzenia NVMe są nawet 4 razy szybsze od najlepszych dysków SSD Sata III!

 
 
ikona systemu windows.png
ASUS X453 posiada zainstalowany system Windows 10 PRO PL
 
 
karta wifi.png

Laptop obsługuje standard WiFi 802.11 b/g/n/ac, który pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Możesz teraz błyskawicznie poruszać sie po witrynach internetowych oraz korzystać z innych zasobów wirtualnego świata, praktycznie bez żadnych ograniczeń. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań. Odbieraj pocztę, oglądaj filmy online, poprowadź wideokonferencję, korzystaj z portali społecznościowych lub rób te wszystkie rzeczy na raz. Doskonałe parametry tego laptopa dają Ci taką możliwość. Dodatkowo laptop wyposażony jest w technologię bluetooth.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

Uwaga!

Laptopy są nowe, powystawowe, mogą nosić znamiona towaru powystawowego, objęte 24 miesięczną gwarancją producenta. Laptopy gotowe do użycia, sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach wraz z zasilaczem i baterią.

ProcesorIntel Xeon
RAM32 GB
GrafikaDedykowana
Dysk512 GB SSD
Przekątna ekranu15,6"

Raty z Credit AgricoleSkorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.


Przekonaj się jakie to proste:


  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 10 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu


Progres24 oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

}