HP Elitedesk 800 G1 SFF i5-4570 8GB 128GB

Nowy produkt

- Procesor Intel Core i5-4570
- Pamięć operacyjna 8GB DDR3
- Dysk twardy 128GB SDD
- Windows 7 PRO PL

Więcej szczegółów

Zobacz więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 089,05 zł brutto

-5%

2 199,00 zł brutto

Masz 14 dni na zwrot towaru

  

                HP Elitedesk 800 G1 SFF 

HP Elitedesk 800 G1 SFF to komputer stworzony z myślą o osobach, które od komputera oczekują przede wszystkim stabilności. Idealny do prostych gier, oglądania filmów, przeglądania Internetu i pracy biurowej.


 

mobilephone

Komputer, który spełni Twoje wymagania z zakresu gier komputerowych, pracy z programami graficznymi i wideo. Komponuj, twórz i graj - wszystko tak, jak lubisz.


 
 battery-full

Procesor Intel Core i5 serii Skylake zapewnia niespotykaną wydajność oraz oszałamiające funkcje graficzne i został wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań, które zwiększają komfort wykonywania ulubionych zadań. Wiele wykonywanych zadań nie wymaga maksymalnej wydajności, którą oferuje komputer. Dlatego dzięki inteligentnemu i automatycznemu przyspieszeniu działania procesora, użytkownik otrzymuje niezbędną moc wtedy, kiedy jej naprawdę potrzebuje. Intel HD Graphics integruje w układzie scalonym funkcje obsługi grafiki i przetwarzania multimediów, zapewniając realistyczną grafikę i wyższy komfort grania. Technologia Intel Quick Sync Video, jedna z wbudowanych funkcji graficznych, oznacza integrację sprzętu do konwersji materiałów wideo z procesorem w celu przyspieszenia edycji, nagrywania i udostępniania filmów. Teraz film czeka na użytkownika, a nie odwrotnie.


 
 battery-full

W komputerze zastosowano zintegrowaną kartę graficzną Intel HD 4600. Wraz z dużą pamięcią operacyjną pozwala na komfortową pracę z grafiką, bądź na toczenie rozgrywek w wymagających grach komputerowych. Kiedy zależy nam na szybkości pracy i satysfakcjonującej rozrywce, karta graficzna Intel zapewni wszystko na maksymalnym poziomie. Aplikację będą przebiegały płynnie i komfortowo. Technologia Intel jest obecnie zintegrowana z procesorem. Oznacza to mniejsze opóźnienia w przesyłaniu danych oraz zapewnia płynne korzystanie z popularnych gier i odtwarzanie wysokiej jakości materiałów.


 
 battery-fullW komputerze zamontowano szybkie pamięci RAM DDR3 o pojemności 8GB. Pozwala to na swobodną pracę i rozrywkę. Posiadacz tego sprzętu będzie płynnie pracował w programach, także graficznych, dokonywał obliczeń czy oddawał się rozrywkom w multimedialnym świecie gier. Szybkie pamięci DDR3 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu i do 40% mniejszy pobór energii niż pamięci w technologii DDR2.

 
 battery-fullW komputerze zastosowano szybki dysk twardy SSD o pojemności 128GB

 
android-4096-blackHP EliteDesk 800 G1 SFF posiada zainstalowany system Windows 7 PRO PL.                                                                       

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

Uwaga!

Komputer fabrycznie nowy, objęty 24 miesięczną gwarancją producenta. Nie zawiera myszki i klawiatury i monitora.

Raty z Credit AgricoleSkorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.


Przekonaj się jakie to proste:


  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 10 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu


Progres24 oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

}