HP Pavilion 23

Nowy produkt

- Procesor AMD A10-8700P
- Pamięć operacyjna 8GB DDR3
- Dysk twardy 2TB
- Windows 10 PL

Więcej szczegółów

Zobacz więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 999,00 zł brutto

Masz 14 dni na zwrot towaru

  

  HP Pavilion 23

HP Pavilion 23 to komputer stworzony z myślą o osobach, które lubią zatracić się w świecie gier komputerowych. Wysoka jakość wykonania i doskonale dobrane i wydajne podzespoły sprawiają, że praca i rozrywka na tym komputerze to największa przyjemność.


 

mobilephone

Mocny komputer z dotykowym ekranem 23" Full HD z podświetleniem LED (1920x1080), który spełni Twoje wymagania z zakresu gier komputerowych i pracy z programami graficznymi i wideo. Komponuj, twórz i graj - wszystko tak, jak lubisz.


 
 battery-full

Procesor Intel Core i5 serii Skylake zapewnia niespotykaną wydajność oraz oszałamiające funkcje graficzne i został wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań, które zwiększają komfort wykonywania ulubionych zadań. Wiele wykonywanych zadań nie wymaga maksymalnej wydajności, którą oferuje komputer. Dlatego dzięki inteligentnemu i automatycznemu przyspieszeniu działania procesora, użytkownik otrzymuje niezbędną moc wtedy, kiedy jej naprawdę potrzebuje. Intel HD Graphics integruje w układzie scalonym funkcje obsługi grafiki i przetwarzania multimediów, zapewniając realistyczną grafikę i wyższy komfort grania. Technologia Intel Quick Sync Video, jedna z wbudowanych funkcji graficznych, oznacza integrację sprzętu do konwersji materiałów wideo z procesorem w celu przyspieszenia edycji, nagrywania i udostępniania filmów. Teraz film czeka na użytkownika, a nie odwrotnie.


 
 battery-full

W komputerze zastosowano zintegrowaną kartę graficzną Intel HD 530. Wraz z dużą pamięcią operacyjną pozwala na komfortową pracę z grafiką, bądź na toczenie rozgrywek w wymagających grach komputerowych. Kiedy zależy nam na szybkości pracy i satysfakcjonującej rozrywce, karta graficzna Intel zapewni wszystko na maksymalnym poziomie. Aplikację będą przebiegały płynnie i komfortowo. Technologia Intel jest obecnie zintegrowana z procesorem. Oznacza to mniejsze opóźnienia w przesyłaniu danych oraz zapewnia płynne korzystanie z popularnych gier i odtwarzanie wysokiej jakości materiałów.


 
 battery-fullW komputerze zamontowano szybkie pamięci RAM DDR3 o pojemności aż 8GB. Pozwala to na swobodną pracę i rozrywkę. Posiadacz tego sprzętu będzie płynnie pracował w programach, także graficznych, dokonywał obliczeń czy oddawał się rozrywkom w multimedialnym świecie gier. Szybkie pamięci DDR3 to większa przepustowość przy mniejszym napięciu i do 40% mniejszy pobór energii niż pamięci w technologii DDR2.

 
 battery-fullW komputerze zastosowano dysk twardy o dużej pojemności 2TB. Nie będziesz musiał się już martwić miejscem na swoje ulubione utwory muzyczne, filmy czy gry. Na tym dysku zmieścisz nawet do 180 000 utworów muzycznych (10MB), 360 000 zdjęć (5MB) czy ponad 2400 filmów pełnometrażowych (o rozmiarach około 700MB) 

 
android-4096-blackHP Pavilion posiada zainstalowany system Windows 10 PL.                                                                       


SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ

Uwaga!

Komputer fabrycznie nowy, objęty 24 miesięczną gwarancją producenta. Nie zawiera myszki i klawiatury.

Raty z Credit AgricoleSkorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.


Przekonaj się jakie to proste:


  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 10 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu


Progres24 oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

}