grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Progres24 w Bytomiu – Informacje O nas

Nasza firma jest jednym z największych w regionie i w kraju sklepów komputerowych. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą laptopów, komputerów PC i tabletów. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie pracy w branży. Nasz sklep w Bytomiu działa już od blisko 10 lat. Przez ten czas udało nam się wypracować bardzo duże standardy pracy i wzbudzić zaufanie wielu klientów, którzy przez lata cały czas do nas wracają. Prowadzimy również sklep internetowy.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i klienci instytucjonalni oraz firmy i przedsiębiorstwa z całego Śląska, także  z takich okolicznych miast jak Katowice. Wspieramy m.in. takie lokalne instytucje, jak klub Polonia Bytom, Opera Śląska czy Śląski Związek Piłki Nożnej.

Elementy oferty sklepu komputerowego Progres24

Nasi klienci korzystają przede wszystkim z naszej oferty komputerów PC oraz laptopów, czyli głównych elementów wyposażenia biur. Oprócz tego sprzedajemy jednak również inne rodzaje sprzętu komputerowego i elektronicznego. Mamy m.in. bogatą ofertę tabletów różnych firm, smartfonów i telefonów komórkowych oraz akcesoriów komputerowych, takich jak monitory, myszki i klawiatury, czyli urządzenia wskazujące, karty graficzne czy okulary VR. 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo komputery i inne urządzenia bardzo wielu cenionych na rynku producentów. Sprzedajemy m.in. laptopy Dell, laptopy Lenovo, Macbooki, czyli laptopy Apple czy laptopy Asus. W swojej ofercie posiadamy zarówno nowy sprzęt komputerowy, jak i laptopy i komputery poleasingowe.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego do Państwa potrzeb sprzętu komputerowego, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą w doborze najbardziej optymalnych pod względem cenowym i technologicznym rozwiązań.O Nas

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm sprzedających laptopy, tablety i komputery. Na rynku działamy od blisko 10 lat. Przez ten czas zaufało nam wiele osób, które wciąż do nas wracają.

Progres to śląską firma z tradycjami, która wspiera lokalne instytucje takie jak Polonia Bytom, Opera Śląska czy też Śląski Związek Piłki Nożnej.

Nasza lokalizacja

Nasza siedziba mieści się w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej 98. Nie wiesz, jak do nas dojechać? Spójrz na mapkę poniżej.

О Нас

Мы одна из крупнейших в Польше фирм продающих ноутбуки, планшеты и компьютеры. Мы работаем на рынке уже почти 10 лет. За это время нам доверяют многие люди, которые постоянно к нам возвращаются.

Progres это Силезская компания с традициями, которая поддерживает местные учреждения, такие как Polonia Bytom, Силезская Опера или Силезский Футбольный Союз.

Dane kontaktowe/Контактные данные

Progres 24
ul. Siemianowicka 98
41-902 Bytom

czynne:
poniedziałek-piątek
od 9:00 do 17:00

график работы
понедельник-пятница
од 9:00 до 17:00

NIP 626-287-21-29

REGON: 240686610
zamowienia.progres@gmail.com

Infolinia/Инфолиния

+48 534 333 221

czynna:
poniedziałek-piątek
od 8:00 do 16:00

график работы
понедельник-пятница
од 8:00 до 16:00


}