grafika

Toshiba Satellite — charakterystyka laptopa

Rynek komputerów przenośnych jest obecnie bardzo szeroki. W renomowanych sklepach komputerowych, takich jak między innymi nasz, znaleźć można wiele różnego typu laptopów od wielu różnorodnych producentów z całego świata.  Komputery topowych marek, takich jak Apple, Dell, Asus czy Lenovo  zazwyczaj charakteryzują się nieco wyższymi cenami, ponieważ klienci płacą także za markę.

Posiadający większą wiedzę na temat sprzętu komputerowego klienci często jednak wolą wydać nieco mniej pieniędzy i kupić laptop lub komputer desktopowy mniej promowanej marki. Jedną z częściej wybieranych marek jest Toshiba i oferowane przez nią laptopy Toshiba Satellite. Dlaczego warto jest je wybrać? O tym napiszemy w dzisiejszym wpisie na blogu.

Ogólne informacje na temat laptopów Toshiba Satellite

Laptopy Toshiba Satellite postawione na półce obok laptopów innych renomowanych producentów nie będą się od nich wiele różnić. Sprzęt ten wyróżnia się eleganckimi kształtami i estetycznym wzornictwem. Laptopy Satellite wyróżniają się wysmukloną nieco obudową oraz stylową ciemną kolorystyką. Przy okazji jednak są dostępne w dużo niższych cenach niż laptopy topowych marek, dzięki czemu klienci decydując się na sprzęt Toshiby mają możliwość kupienia dobrej jakości laptopa w bardzo atrakcyjnej cenie.

Różnego rodzaju laptopy linii Satellite

Laptopy Toshiba Satellite to cała linia urządzeń, które mogą posiadać różne podzespoły i charakteryzować się różnymi parametrami. Laptopy Toshiba Satellite mogą być wyposażone w procesory AMD lub w procesory Intel Core i-3, i-5 lub i-7. W zależności od potrzeb użytkownika mogą mieć zamontowane od 4 do nawet 16 GB pamięci RAM. Sprzęt ten jest odpowiedni do różnych potrzeb, także dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą korzystać z laptopa do wykonywania bardziej skomplikowanych działań. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać laptopy o przekątnej ekranu 15,6 lub 17,3 cali z różnymi matrycami (m.in. TFT i IPS). Urządzenia Toshiba Satellite mogą się od siebie różnić także jakością obrazu. W niektórych laptopach tek serii znajdują się zintegrowane karty graficzne, ale są także komputery, w których zastosowano karty graficzne AMD Radeon R7 lub R9.

Co ważne dla wielu użytkowników, laptopy Toshiba Satellite posiadają zazwyczaj wszystkie niezbędne porty i złącza. We wszystkich znajdują się m.in. złącza HDMI i D-Sub, porty USB 2.0 i 3.0, wyjście słuchawkowe i mikrofonowe, czytnik zewnętrznych kart pamięci oraz gniazdo RJ-45.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli laptopów Toshiba Satellite, także laptopy poleasingowe, które charakteryzują się jeszcze niższą ceną. Szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej stronie. Zachęcamy!

Wróć

}