grafika

Blog

Cover Image

Czy marka laptopa ma znaczenie?

W obecnych czasach wybór odpowiedniego modelu laptopa to nie jest decyzja, którą podejmuje się w sklepie, ale dokładnie przemyślana decyzja, która zależy od wielu elementów. W zależności od rodzaju i zamożności klientów, kupując konkretny model laptopa swój wybór mogą uzależniać od rodzaju i wydajności znajdujących się w nim podzespołów, od jego ceny, od jego estetyki, czyli wyglądu zewnętrznego lub od jego marki. I właśnie marką laptopów chcielibyśmy się zając w naszym dzisiejszym wpisie na blogu. Czy marka laptopa ma znaczenie? Czy to, czy na obudowie komputera przenośnego znajduje się jabłuszko Apple, czy logotyp Della, Lenovo, Acera lub Toshiby ma jakiekolwiek znaczenie?

Więcej

Cover Image

Laptopy poleasingowe — kiedy warto kupić?

Laptopy poleasingowe już od kilku dobrych lat cieszą się wśród klientów coraz większą popularnością. Dzięki możliwości zakupu takiego sprzętu mają oni bowiem szansę zaopatrzyć się w naprawdę dobrej jakości komputery w dużo niższej od sklepowych cenie. Jednym z najbardziej liczących się sprzedawców komputerów i laptopów poleasingowych na Śląsku jesteśmy my. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu dokładniej opiszemy, czym tak naprawdę są laptopy poleasingowe oraz w jakich sytuacjach szczególnie warto jest je kupić.

Więcej

Cover Image

Metody zastosowania tabletów w samochodzie

Tablety są powszechnie stosowane na całym świecie już od wielu lat. Także w Polsce już od dawna cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników, którzy traktują je jako wygodne połączenie możliwości smartfonów i laptopów. O zaletach wykorzystania tabletów w trakcie podróży już na naszym blogu wspominaliśmy. Dziś postaramy się przedstawić naszym czytelnikom możliwe sposoby zastosowania tabletów w samochodach. Czy tablet może stać się rodzajem komputera samochodowego?

Więcej

Cover Image

Tablet — idealne rozwiązanie w podróży

O zaletach tabletów, jako idealnym połączeniu funkcjonalności laptopów i smartfonów pisaliśmy już na naszym blogu wielokrotnie. Mając ze sobą tablet można w każdej chwili wygodnie sprawdzić potrzebne nam informacje, oraz obsłużyć swoją skrzynkę mailową. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu zajmiemy się dokładniejszym opisaniem zalet tabletów i wytłumaczymy, dlaczego są one idealnym rozwiązaniem nie tylko w domu, ale także w podróży.

Więcej

Cover Image

Toshiba Satellite — charakterystyka laptopa

Rynek komputerów przenośnych jest obecnie bardzo szeroki. W renomowanych sklepach komputerowych, takich jak między innymi nasz, znaleźć można wiele różnego typu laptopów od wielu różnorodnych producentów z całego świata.  Komputery topowych marek, takich jak Apple, Dell, Asus czy Lenovo  zazwyczaj charakteryzują się nieco wyższymi cenami, ponieważ klienci płacą także za markę.

Więcej

Cover Image

Monitory Neovo – Jak wybrać odpowiedni monitor?

Korzystając na co dzień z komputera stacjonarnego niezbędne jest posiadanie także wielu różnego typu urządzeń peryferyjnych. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia monitor, bez którego korzystanie z komputera byłoby po prostu niemożliwe. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu skupimy się właśnie na monitorach.

Więcej

}