grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
W tej kategorii nie ma produktów.

Laptopy Medion

Koncern Medion jest częścią firmy Lenovo. Produkowane przez niego laptopy charakteryzują się na pewno dużo niższymi w porównaniu z komputerami innych firm cenami, ale jednocześnie niekoniecznie tak samo dużo niższymi parametrami użytkowymi. Laptopy Medion to w tej chwili przede wszystkim dwie linie modeli: laptopy Medion Akoya oraz laptopy Medion Erazer.

Producent tworząc te laptopy zdecydował się przede wszystkim na minimalizację kosztu ich zakupu. Konsekwencją takiego postępowania jest oczywiście zastosowanie w nich nieco starszych podzespołów. Jako komputery domowe lub komputery biznesowe cały czas jednak sprawiają się bardzo dobrze i z pewnością dla wielu użytkowników będą wystarczające. Laptopy Medion nie odznaczają się również szczególnym designem. Mają raczej standardowy wygląd, na zewnątrz obudowa jest szara, a wewnątrz czarna. Mają również prostą bryłę, ale w przypadku komputerów typowo biznesowych nie powinno to sprawiać dużego problemu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełna oferta laptopów marki Medion.

}