grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
W tej kategorii nie ma produktów.

Komputery All in One

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów komputerów All in One, czyli komputerów AiO lub AOI. W naszym sklepie oferujemy przede wszystkim komputery All in One Lenovo oraz komputery All in One HP. Dzięki umieszczeniu wszystkich podzespołów komputera w obudowie ekranu, tego typu sprzęt pozwala na znaczne zaoszczędzenia wolnego miejsca na biurku. Dlaczego komputery All in One są coraz bardziej popularne wśród użytkowników?

Jakie są zalety komputerów All in One?

Komputery AiO są coraz bardziej popularne, ale cały czas w Polsce nie znajdują sobie tak wielu miłośników, jak w innych krajach. Tymczasem tego typu sprzęt daje bardzo dużo możliwości i ma bardzo wiele zalet. Jeszcze kilka lat temu powodem ich małej popularności był fakt, ze na rynku komputerów All in One jedynym znaczącym graczem była firma Apple, której komputery co prawda miały oczywiście bardzo dobrą jakość, ale odznaczały się jednak stosunkowo wysoką ceną, zbyt wysoką dla wielu użytkowników. Dziś sytuacja się jednak zmieniła i do gry weszli także inni renomowani producenci sprzętu komputerowego. 

Popularność komputerów All in One stale się zwiększa także dlatego, że komputery stacjonarne nie starzeją się już tak szybko jak jeszcze kilka lat temu i raz kupiony komputer przez bardzo długi czas nie musi być rozbudowywany, żeby cały czas mógł być tak samo funkcjonalny jak wcześniej. Komputery AiO to także wspomniana już we wstępie znaczna oszczędność miejsca na biurku oraz łatwość użytkowania. Dzięki umieszczeniu wszystkich elementów komputera w jednej obudowie z ekranem o dużej przekątnej ekranu, użytkownik nie musi się martwic o właściwe podłączenie wszystkich akcesoriów. Nie musimy się również martwić o dostępność odpowiedniej ilości portów w jego obudowie. Komputery All in One posiadają nie tylko port LAN, ale również mogą korzystać z sieci WiFi oraz z Bluetooth, czyli mają możliwość bezprzewodowej komunikacji z siecią internetową i z akcesoriami peryferyjnymi.

}