grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
W tej kategorii nie ma produktów.

Laptopy Dell

Firma Dell, obok Apple, Lenovo i Acer, należy do najbardziej cenionych producentów wysokiej klasy komputerów na rynku. Szczególną popularnością cieszą się wśród klientów laptopy Dell, ale firma produkuje także znakomite komputery stacjonarne PC oraz różnego rodzaju komputerowe urządzenia peryferyjne. Podobnie, jak w przypadku MacBooków, czyli laptopów Apple, komputery Dell są cenione zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i przez specjalistów, którzy korzystają z laptopów także przy wykonywaniu znacznie bardziej wymagających prac, niż prace biurowe czy zwykłe codzienne przeglądanie poczty oraz stron internetowych. Laptopy Dell to cała linia różnego typu komputerów, wśród których największą popularnością i najlepszymi opiniami cieszą się przede wszystkim znajdujące się także w naszej ofercie laptopy Dell Latitude.

Charakterystyka laptopów Dell Latitude

Linia laptopów Dell Latitude to bardzo szeroka grupa komputerów przenośnych, które w zależności od wersji i szczegółowej konfiguracji doskonale się sprawdzają przy wykonywaniu różnego rodzaju prac. Notebooki Dell Latitude występują w różnych wersjach, które różnią się od siebie nie tylko rodzajem i mocą zastosowanych w nich podzespołów, ale również przekątna ekranu, która waha się od 11,6 aż do 15,6 cali. Wszystkie laptopy Dell linii Latitude wyróżniają się eleganckim wyglądem i zastosowaniem w ich wnętrzach wyłącznie najwyższej klasy podzespołów, przede wszystkim zapewniających największa wydajność procesorów Intel Core oraz dużej ilości pamięci operacyjnej RAM. Poszczególne rodzaje tych laptopów różnią się między sobą nie tylko wielkością ekranów, ale również ich rozdzielczością. Dodatkowo są one także pokryte matową powłoką antyrefleksyjną, która poprzez eliminacje odblasków zapewnia większy komfort pracy. Obudowy tych komputerów są wykonane z aluminium oraz odpornych na zdrapania tworzyw sztucznych. Takie połączenie zapewnia komputerom Dell Latitude odpowiednią sztywność oraz wpływa na ich wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. 

}