grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Promocje

Progres24

Zamówienia | Заказы

Płatność | Оплата

Dostawa | Доставка

Gwarancja | Гарантия

Jest 363 produktów.

Laptopy i komputery poleasingowe – Outlet

Sklep komputerowy Progres24 specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży laptopów i komputerów poleasingowych. Korzystając z oferty poleasingowej mają Państwo możliwość kupienia bardzo dobrych komputerów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Co to są komputery i laptopy poleasingowe?

Sprzęt poleasingowy to urządzenia, przede wszystkim laptopy i komputery stacjonarne, które wcześniej były wcześniej stosowane przez firmy, korporacje lub osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą w leasingu, natomiast po upływie takiej umowy nie zostały wykupione. Wszystkie oferowane w naszym sklepie laptopy poleasingowe oraz komputery poleasingowe zostają zaoferowane naszym klientom w znacznie niższych cenach niż nowe urządzenia. Jest to możliwe dzięki temu, że oferowany przez nas sprzęt jest zamawiany w dużych ilościach, co umożliwia nam zaoferowanie go w niższych cenach. 

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie outlet komputery poleasingowe są oczywiście w znakomitym stanie, są po niezbędnym serwisie. Mogą więc mieć Państwo pewność, że kupujecie pełnosprawny sprzęt, który doskonale się sprawdzi nie tylko w biurze, ale również do użytkowania w domu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą sprzętu poleasingowego!

}