grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
W tej kategorii nie ma produktów.

Laptopy Asus

Laptopy firmy Asus odznaczają się bardzo ciekawym designem i bardzo dużą funkcjonalnością. Firma Asus jest jednym z najbardziej cenionych na rynku producentów komputerów przenośnych. W swojej ofercie posiada nie tylko bardzo wygodne w użytkowaniu laptopy służące do wykonywania prac biurowych oraz laptopy, które mogą pełnić rolę domowego centrum rozrywki, czyli służyć do oglądania filmów czy do słuchania muzyki, ale również szeroki wybór modeli laptopów dla graczy. W tej ostatniej grupie znajdują się przede wszystkim laptopy Asus ROG.

Firma Asus produkując swoje laptopy korzysta z bardzo dobrych materiałów. Większość modeli komputerów ma obudowy wykonane z lekkiego, a przy tym bardzo wytrzymałego aluminium, które charakteryzuje się bardzo ładnym, estetycznym wyglądem i jednocześnie dobrze chroni komputer przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oprócz wskazanych wcześniej laptopów Asus ROG, najważniejszymi i najchętniej wybieranymi przez klientami modelami komputerów tej firmy są laptopy Asus ZenBook.

}