grafika

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Jest 13 produktów.

Oferta tabletów i smartfonów

Uzupełnieniem oferty naszego sklepu komputerowego są tablety i smartfony. Tego typu sprzęt w obecnych czasach jest już bardzo powszechnie użytkowany przez różne grupy klientów. Nowoczesne tablety i smartfony już kilka lat temu zdołały bardzo skutecznie wyprzeć z rynku tradycyjne telefony komórkowe. 

Dlaczego tak chętnie korzystamy ze smartfonów?

Najważniejszym powodem popularności smartfonów jest fakt, że tego typu sprzęt to tak naprawdę małych rozmiarów komputery, przy użyciu których można nie tylko nawiązywać połączenia głosowe czy wysyłać SMS-y, ale również przeglądać na bieżąco swoją internetową skrzynkę pocztową, czytać publikowane w Internecie wiadomości, korzystać z portali społecznościowych, grać w nieco bardziej rozbudowane w gry czy po prostu serfować po Internecie. 

Dlaczego decydujemy się na korzystanie na co dzień z tabletów?

Tablety również mają bardzo wiele zalet. Przy ich użyciu również można bez przeszkód korzystać ze wszystkich stron i portali internetowych. Przy okazji jednak, dzięki nieco większemu ekranowi, można na nich np. wygodnie oglądać filmy na portalach streamingowych w trakcie podróży pociągiem czy nawet w trakcie jazdy komunikacją miejską. W odróżnieniu bowiem od nawet najmniejszych i najlżejszych laptopów, tablety są znacznie bardziej poręczne i bez przeszkód można je schować do kieszeni w torbie czy w plecaku. Przy okazji jednak zapewniają znacznie większa wygodę w przeglądaniu stron internetowych niż smartfony. 

}